איים בסכין על ילדות ושדד טלפון סלולרי

מעצרו של תושב נתניה בן 29 הוארך היום בחשד לשוד טלפון סלולרי מילדה, תוך איומים בסכין; על פי החשד איים החשוד גם על אבי הילדה; החקירה נמשכת

איים בסכין על ילדות ושדד טלפון סלולרי

אילוסטרציה. צילום פוטוליה

ביום רביעי בשעות הצהריים התקבל במשטרת נתניה דיווח על שוד טלפון סלולרי מילדה בת 9, שהלכה עם חברתה בקריית נורדאו בנתניה.

במשטרה נפתחה חקירה ובמהלכה התברר, כי על פי החשד, החשוד נופף בסכין לעבר שתי ילדות בנות 9, שהלכו באותה עת ברחוב. תוך כדי איומים על הילדות גנב החשוד מכשיר טלפון סלולרי מאחת מהן. בהמשך אביה של הילדה התעמת עם החשוד, אולם על פי החשד, הרים החשוד לעבר האב שני בקבוקי בירה, ככל הנראה במטרה לתקוף אותו.

מהמשטרה נמסר, כי שוטרים שהגיעו למקום פתחו בסריקות ואיתרו חשוד העונה לתיאור. עוד נמסר, כי בחיפוש על גופו נתפסו הטלפון הסלולארי של הילדה, תער ובקבוק בירה באמצעותו עפ"י החשד איים על הילדה.

החשוד נעצר וביום חמישי הובא לבית המשפט להארכת מעצרו. המשטרה מייחסת לו עבירת שוד. נציג המשטרה ביקש מבית המשפט להאריך את מעצרו של החשוד בחמישה ימים. שופט בית משפט השלום בפתח תקווה, עודד מורנו, הציע להצדדים להאריך את מעצרו של החשוד עד ליום ראשון הקרוב. לאחר קבלת הסכמתם הוארך מעצרו של החשוד.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים