אישה נהרגה מפגיעת מספר כלי רכב בכביש החוף

כביש החוף צפונית למחלף השלום נסגר הערב לתנועה בעקבות תאונת דרכים, בה נפגעה אישה על ידי מספר כלי רכב; מותה הוכרז במקום; המשטרה - על פי הערכה מדובר בתאונת פגע וברח

אישה נהרגה מפגיעת מספר כלי רכב בכביש החוף

זירת התאונה. צילום תיעוד מבצעי מד"א

בשעה 20:49 התקבל במד"א ובמשטרה דיווח על אישה, שככל הנראה, נפגעה על ידי מספר כלי רכב, צפונית למחלף גשר השלום בנתניה, לכיוון דרום. פראמדיקים ומתנדבים של מד"א שהוזעקו למקום, נאלצו לקבוע את מותה על האישה, שנפגעה פגיעה רב מערכתית.

חובש רפואת חירום במד"א גלעד כהן סיפר: "כשהגענו למקום אנשים סיפרו לנו שהם הבחינו בגופת אישה המוטלת על הכביש לאחר שנפגעה מכלי רכב שחלפו במקום. היא הייתה ללא סימני חיים ומותה נקבע במקום"

מהמשטרה נמסר, כי התקבל דיווח על אישה מבוגרת שנמצאה ללא רוח חיים בכביש 2 כמאה מטרים לפני גשר השלום מצפון לדרום. על פי הערכה מדובר בתאונת דרכים פגע וברח. עוד נמסר, כי כביש 2 ממחלף נתניה לכיוון דרום נסגר לתנועה עד לסיום פעולות החקירה המתבצעות בידי חוקרי תאונות דרכים של מרחב שרון.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים