ביקשו לבצע שיחה לאמא וגנבו טלפונים

נערים מכפר יונה ומנתניה נעצרו בחשד שגנבו טלפונים סלולריים, לאחר שביקשו מנהגים לצלצל לאמם; בנוסף חשודים הנערים במעורבות בגניבת קופות צדקה

ביקשו לבצע שיחה לאמא וגנבו טלפונים

ביקשו לצלצל לאמם, מתוך צילומי מצלמת אבטחה

בתאריך 13.7 התקבלה במשטרת ישראל קריאה לעזרה מנהג מונית בכפר יונה. נהג המונית סיפר לשוטר, כי נערים עלו למונית שלו ובתום הנסיעה סירבו לשלם לו.

שוטרים הגיעו למקום ועכבו שלושה נערים כבני 15-17 תושבי כפר יונה ונתניה. השוטרים מצאו אצל הנערים את תיקו של נהג המונית, אשר על פי החשד התכוונו לגנוב.

במשטרה נפתחה חקירה. במהלך החקירה נקשר שמם של חמישה נערים, בגילאי 15 עד 17, למספר מקרים בהם על פי החשד ביקשו מנהגים לבצע שיחת טלפון לאמם ואז ברחו עם הסלולארי שנמסר להם.

המשטרה הצליחה להגיע לצילומים של מצלמת אבטחה בכפר יונה, בה נראים שני נערים עוצרים רכב וניגשים אליו. על פי החשד ביקשו הנערים מהנהגת את הטלפון הסלולרי שלה על מנת לצלצל לאמם. הנהגת בתמימותה נתנה להם את הטלפון הסלולרי. אחד הנערים המשיך לעמוד ליד הרכב כשהנער המצלצל התרחק ולאחר מכן נמלטו השניים לסמטה.

מהמשטרה נמסר, כי בנוסף נקשר שמם של הנערים לחשד לגניבת קופות צדקה ממקווה בכפר יונה, תוך גניבת מאות שקל במספר הזדמנויות. החקירה נמשכת על פי חוקי הנוער.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים