בן 16 נעצר לאחר שתקף ושדד אישה

החשוד שוהה בלתי חוקי נעצר בחשד שתקף אישה סמוך לנתניה נגע במקומות מוצנעים בגופה, נשך אותה ושדד ממנה את התיק שלה; על פי החשד איים הנער לדקור את האישה

בן 16 נעצר לאחר שתקף ושדד אישה

צילום fotolia

ביום רביעי בשעות הצהריים התקבלה במשטרת ישראל קריאה על אישה שנשדדה באזור חבצלת השרון. שוטרים שהגיעו למקום פגשו באישה, תושבת נתניה כבת 40, אשר סיפרה להם, כי בשעה שהלכה הותקפה מאחור על ידי נער, שנגע במקומות מוצנעים בגופה, בניגוד לרצונה.

האישה הוסיפה וסיפרה לשוטרים, כי כשהתנגדה תקף אותה בכוח ואף נשך אותה. בהמשך איים עליה שידקור אותה ושדד ממנה מכשיר טלפון סלולרי, תיק יד וכסף. לאחר מכן עזב החשוד את המקום.

במהלך התחקור סגרו השוטרים את האזור וביצעו לסריקות לתפיסת החשוד. לאחר זמן קצר נראה חשוד, המתאים לתיאור שנתנה האישה, סמוך למחלף נעורים. הנער ניסה להימלט בריצה, אולם השוטרים רדפו אחריו והשיגו אותו. במהלך חיפוש נתפסו ברשותו של הנער הטלפון הסלולרי של האישה וכן הכסף שנשדד ממנה. בבדיקה התברר, כי הנער, שוהה בלתי חוקי בארץ, תושב איו"ש. הנער נעצר. החקירה נמשכת.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים