בעקבות הסדר טיעון נמחקה עבירת פגע וברח

תושב נתניה הואשם בתחילה שפגע עם רכבו בשני רכבים ועזב את המקום מבלי להגיש סיוע לנפגעים; בעקבות הסדר טיעון נמחק סעיף האישום בגין פגע וברח, בטענה כי כלל לא נהג ברכבו שהיה באותה עת במוסך

בעקבות הסדר טיעון נמחקה עבירת פגע וברח

מייצג עו"ד יצחק אבישר. צילום נתניה און ליין-ksn

לפני כשלוש שנים אירעה תאונת דרכים בשד' בן צבי בנתניה. מכתב האישום עולה, כי נהג הרכב הפוגע, תושב נתניה (76) נהג, ככל הנראה בחוסר זהירות, לא שמר מרחק וכתוצאה מכך פגע עם רכבו בחלק האחורי של רכב שנסע לפניו. הרכב הנפגע נדחף קדימה ופגע ברכב שהיה לפניו.

כתוצאה מהתאונה נחבלו נהג הרכב המעורב הראשון ונהגת הרכב המעורב השני. עוד עולה מכתב האישום, כי נהג הרכב הפוגע לא עצר במקום התאונה ולא הגיש עזרה לפצועים. בנוסף ייחסו לנאשם בכתב האישום אי שמירת מרחק, נהיגה בחוסר זהירות, אי הודעה מיד על התאונה ואי מסירת פרטים. הנאשם מצידו הכחיש את העבירות המיוחסות לו ואף טען, כי לא נהג ברכבו.

התביעה ביקשה מבית המשפט להטיל על הנאשם מאסר בפועל ופסילת רישיון לתקופה ממושכת. פרקליטו של הנאשם, עו"ד יצחק אבישר, הגיע עם התביעה להסדר טיעון, זאת לאחר שטען והביא ראיות לכך, שרכבו של הנאשם היה במוסך במשך שבוע שלם בזמן התאונה וכן מדובר בנאשם מבוגר ולא צעיר כפי שטענו עדי הראיה. עוד טען עו"ד אבישר, כי הנאשם לא היה זה שנהג ברכב.

בעקבות הסדר הטיעון, נמחק האישום בגין פגע וברח, אי הגשת עזרה לנפגע בתאונה, אי הודעה על התאונה ואי מסירת פרטים.

שופטת בית משפט השלום לתעבורה בפתח תקווה, אטליא וישקין, קיבלה את הסדר הטיעון והטילה על הנאשם קנס בסך 1200 שקלים וכן חודשיים פסילת רישיון על תנאי.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים