בתום מצוד נלכד אחיו של החייל שנרצח

מספר שעות לאחר רצח החייל יצחק אסרס מכפר יונה נלכד אחיו ארגאו בבית בנתניה; יצחק נמצא על ידי אמו כשהוא מתבוסס בדמו ועל גופו סימני אלימות קשים

בתום מצוד נלכד אחיו של החייל שנרצח

צילום דוברות מד"א

בשעות הערב של יום שני, מספר שעות לאחר רצח יצחק אסרס, חייל בן 18 מכפר יונה בדקירות, נלכד אחיו, לאחר שהמשטרה ערכה אחריו מצוד. במשטרה חושדים, כי סכסוך שהתגלע בין האחים הביא למותו של יצחק.

מספר שעות קודם לכן, בשעות הצהריים, חזרה אמם לביתם בכפר יונה ומצאה את יצחק עם סימני דקירות ואלימות בכל חלקי גופו. האם הזעיקה את כוחות ההצלה והמשטרה, אשר נאלצו לקבוע את מותו של יצחק. מאז ערכה המשטרה מצוד אחרי האח ארגאו אסרס בן 32. המשטרה אף ביקשה את עזרת הציבור באיתורו ואכן בשעות הערב המקודמות נלכד ארגאו בדירה בנתניה ועוכב לחקירה.

בעקבות הרצח כינס ראש עיריית כפר יונה, אפי דרעי, את צוותי החינוך, הרווחה והשירות הפסיכולוגי, על מנת לגבש תוכנית פעולה לטיפול ולתמיכה במשפחתו של יצחק, בקהילה ובתלמידי בתי הספר בעיר.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים