המשטרה מחפשת צעירות שנפלו קורבן לצלם הדוגמנות

במהלך החקירה התברר, שהחשוד נהג להתחזות בפייסבוק לסוכנת דוגמניות בשם שיר רותם; כשפגש את הצעירות טען שכדי שהתמונות ישדרו אמינות עליהן לקיים עמו יחסי מין

המשטרה מחפשת צעירות שנפלו קורבן לצלם הדוגמנות

עמוד הפייסבוק אשר שימש כיסוי והתחזות לסוכנת דוגמניות

ביום חמישי האחרון נעצר תושב נתניה בן 37, בחשד לבעילת קטינה, תוך התחזות לצלם דוגמנות. על פי החשד שכנע החשוד את הקטינה במרמה לקיים איתו יחסי מין.

מהמשטרה נמסר, כי מממצאי החקירה עולה, שהחשוד נהג להתחזות ב"פייסבוק" לסוכנת דוגמניות בשם "שיר רותם". תחת כיסוי זה פנה למספר רב של נערות ובחורות צעירות.

על פי החשד כשפנה החשוד לצעירות, הוא הציע להן קריירה של דוגמנות תמורת כסף רב ועבודה בחו"ל. משהביעו הצעירות נכונות להיפגש, "הצלם" יצר עמן קשר ונפגש איתן.

עוד על פי החשד, החשוד טען בפני הקורבנות, כי בכדי שהתמונות ישדרו אמינות עליהן לקיים עמו יחסי מין וכפה עצמו עליהן חרף התנגדותן. החשוד הכחיש את העבירות המיוחסות לו.

במשטרה חושדים, כי עוד צעירות נפלו קורבן וביקשו שוב לפנות לציבור: "כל מי שברשותו מידע אודות מקרה דומה במאפייניו מתבקש לפנות לתחנת נתניה לטלפון 09-8864376". בית המשפט האריך את מעצרו עד ליום חמישי הקרוב.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים