חיסול בנתניה: בן 29 נורה למוות

בן 29 נורה בפלג גופו העליון בדרך דגניה בנתניה; לאחר פעולות החייאה פונה לבית חולים במצב אנוש, אולם זמן קצר לאחר מכן נפטר מפצעיו

חיסול בנתניה: בן 29 נורה למוות

מקום הרצח. צילום דוברות מד"א

ביום שני בלילה נשמעו יריות בדרך דגניה, פינת שכטרמן בנתניה. למקום הוזעקו אמבולנסים של מד"א וכוחות משטרה. במקום נמצא צעיר בן 29 במצב אנוש, עם פציעה חודרת מירי בפלג גופו העליון.

פראמדיקים ומתנדבים של מד"א החלו בפעולות החייאה על מנת להציל את הצעיר. בשלב מסויים הצליחו להחיותו ופינו אותו כשהוא מצב אנוש לבית חולים לניאדו בנתניה.

חובש רפואת חירום במד"א עודד גל שהגיע למקום סיפר: "על הכביש שכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון, מיד הכנסנו אותו לאמבולנס והתחלנו להעניק לו טיפול רפואי ובתוך דקות בודדות הוא פונה במצב אנוש לבית חולים תוך כדי פעולות החייאה".

הצעיר שהגיע במצב אנוש לבית חולים לניאדו לא שרד ומהמשטרה נמסר, כי מבית החולים התקבלה הודעה, שהצעיר נפטר מפצעיו.

מחקירה ראשונית עולה, כי הצעיר נורה מכלי רכב, עדיין לא ברור אם אופנוע או מכונית, אשר נצמד לרכבו בצומת הרחובות דגניה ושכטרמן באזור התעשיה הישן. מכלי הרכב נורו מספר יריות, אשר פצעו אותו אנושות. במשטרה מעריכים, כי הרקע למעשה הוא, ככל הנראה, המלחמות המתנהלות בין גורמים עבריינים בעיר ולא שוללים את האפשרות, כי מדובר בנקמה.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים