חשב שזכה ב-20 אלף שקלים וגילה שזכה ב-12מיליון

תושב אזור השרון שמילא טופס לוטומט ב-29 שקלים חשב שזכה ב-20 אלף שקלים; כשהגיע למפעל הפיס הסתבר לו כי הוא הזוכה הגדול וכי מדובר ב-12 מיליון שקלים

חשב שזכה ב-20 אלף שקלים וגילה שזכה ב-12מיליון

טופס לוטו. צילום מאתר מפעל הפיס

הזוכה הגדול, פקיד במגזר הציבורי, נשוי ואב לשני ילדים בוגרים, סטודנטים. כששלח טופס לוטומט ב-29 שקלים, לא תיאר לעצמו שיזכה בסכום הדימיוני לכאורה.

כשבדק את טופס הלוטומט גילה שזכה בסכום של 20 אלף שקלים. הוא לא סיפר על כך לאיש ונסע השבוע לבית מפעל הפיס על מנת לקבל את סכום הזכיה.

דקות לאחר שהגיע לבית מפעל הפיס והציג את עותק טופס הלוטומט ששלח, נאמר לו, כי מדובר בזכיה הגדולה – 12 מיליון שקלים. הזוכה לא ידע נפשו מרוב התרגשות ומיהר לספר לאשתו שפרצה בבכי לשמע הבשורה המרגשת.

הזוכה סיפר: "עד היום לא יכולתי לעזור לילדי כמו שרציתי, אבל עכשיו בזכות הזכייה אעזור להם במימון הלימודים וברכישת דירות. אני אמשיך לעבוד כרגיל ולא אשנה את שגרת חיי. עכשיו אוכל לעזור קצת גם לעצמי, הכסף יעזור לי לחיות חיים נעימים כשאפרוש לגמלאות".

לבקשה להצטלם לצילום הצ'ק המסורתי סירב הזוכה בנימוס ואמר: "התמונה היחידה שיש לי היא בתעודת הזהות ואני מעדיף שכך זה יישאר".

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים