חשד: גייס משקיעים לאפליקציה והוציא מהם כספים במרמה

תושב קדימה, הסמוכה לנתניה, נעצר בחשד שגייס משקיעים לאפליקציה חברתית והוציא מהם במרמה 17 מיליון שקלים; החשוד נעצר בנתב"ג עם הגיעו לארץ

חשד: גייס משקיעים לאפליקציה והוציא מהם כספים במרמה

צילום fotolia

שוטרי משטרת ישראל עצרו, ביום רביעי השבוע, חשוד בשורה של עבירות הונאה ומרמה. על פי החשד החשוד, תושב קדימה בן 33, גייס משקיעים בארץ לאפליקציה חברתית והוציא מהם במרמה 17 מיליון שקלים. החשוד עשה זאת באמצעות מצגי שווא של התקדמות בפיתוח האפליקציה החברתית.

עוד על פי החשד זייף החשוד נתונים בפני המשקיעים, בכל הקשור לכמות ההורדות של האפליקציה. במקביל התחזה לאיש יחסי ציבור שנשכר על ידי המשקיעים לייצג את האפליקציה, תמורת כסף רב.

החשוד יצא מהארץ כבר לפני חצי שנה. עם שובו ביום רביעי בשעות הערב, חיכו לו בנתב"ג שוטרים ועצרו אותו. מהמשטרה נמסר, כי העבירות המיוחסות לחשוד הן עבירות מרמה, זיוף, קבלת דבר במרמה והלבנת הון. מעצרו של החשוד הוארך בשישה ימים. לבקשת פרקליטו, בית המשפט אסר לפרסם את שמו. החקירה נמשכת.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים