יצחק שאולי הורשע בעבירות מרמה

יו"ר ועדת שרונים בעבר הורשע השבוע בעבירות מרמה, הפרת אמונים ולקיחת שוחד. בעקבות הסדר טיעון, מסתמן, כי גזן דינו יהיה 22 חודשי מאסר בפועל

יצחק שאולי, מי ששימש כיו"ר ועדת שרונים, הורשע השבוע בעבירות מרמה, הפרת אמונים ולקיחת שוחד. בעקבות הסדר טיעון, מסתמן, כי גזן דינו יהיה 22 חודשי מאסר בפועל.

בית משפט השלום בנתניה, הרשיע השבוע את יצחק שאולי, מי ששימש כיו"ר ועדת תכנון בנייה שרונים, בעבירות של מרמה, הפרת אמונים ובעבירה של לקיחת שוחד. ההרשעה התקבלה בעקבות הסדר טיעון שנעשה בין הצדדים לאחר הליך של גישור.

במסגרת הסדר הטיעון יעתרו הצדדים במשותף לעונש של 22 חודשי מאסר בפועל, מאסר על תנאי וכן קנס בסך 300 אלף שקלים. כמו כן יוטל על הנאשם, בהסכמה, קלון.  בעקבות הסדר הטיעון הודה שאולי בעבירות שיוחסו לו, בהן לקיחת שוחד תמורת קידום של פרויקטים בתחום הנדל"ן וכן שימוש בכספים לצרכים אישיים, בהם שירותי כביסה, קנסות ודוחות תנועה. בעקבות הדברים הרשיע שופט בית משפט השלום בנתניה, חגי טרסי, את הנאשם.
הדיון להשמעת הטיעונים לעונש נקבע לסוף חודש דצמבר השנה.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים