כיתת מחוננים תפתח בבית ספר אלדד

באישור משרד החינוך תפתח בבית ספר אלדד בנתניה כיתת מחוננים על אזורים; לכיתה יתקבלו תלמידים שיעברו את מבחני המיון של משרד החינוך

כיתת מחוננים תפתח בבית ספר אלדד

צילום אילוסטרציה fotolia

בעוד הוויכוח הציבורי בעד או נגד המשך פעילותן של כיתות ייחודיות בחטיבות הביניים ברחבי העיר, אשר גרמו בפועל לפגיעה תדמיתית במה שכונו "שאר הכיתות הרגילות", אישר משרד החינוך כיתה ייחודית בעלת אופי שונה לגמרי.

בשנת הלימודים הקרובה תיפתח בבית ספר אלדד כיתת מחוננים על אזורית. הכיתה מיועדת לתלמידים העולים לכיתה ז'. אל כיתת המחוננים יתקבלו תלמידים שעברו את מבחני המיון של משרד החינוך לאיתר תלמידים מחוננים – כאשר את תוכנית הלימודים בכיתה יתווה אגף המחוננים והמצטיינים במשרד החינוך.

לנתניה און ליין נמסר ממינהל החינוך העירוני, כי הלימודים בכיתה זו יתנהלו ברמה גבוהה ומעמיקה, ומדובר בהמשך ישיר לתוכנית המחוננים והמצטיינים הפועלת כבר כעת בבתי הספר היסודיים.

עוד נמסר, כי תנאי הקבלה לכיתה מחייבים מבחני קבלה, גם לתלמידים שעברו בעבר והתקבלו לתוכנית המחוננים וכן לתלמידים המבקשים לנסות ולהתקבל לכיתה. בנוסף למבחן הקבלה יעברו התלמידים ראיון קבלה שיתקיים על ידי הצוות הפדגוגי של בית הספר.

הרישום יסתיים עד התאריך 21 בפברואר, המבחנים פתוחים לכל תלמיד המעוניין להתקבל לכיתה.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים