כפר יונה: נתפס חשוד בפדופיליה

תושב כפר יונה נתפס כשברשותו חומר פדופילי; על פי החשד ביצע מעשה מגונה בקטינה

כפר יונה: נתפס חשוד בפדופיליה

צילום fotolia

תושב כפר יונה בן 40, נעצר בחשד להחזקת חומר פדופילי ומעשה מגונה בקטינה. מעצרו הוארך.

ביום שני השבוע התקבל במשטרת ישראל דיווח על תושב כפר יונה בן 40 אשר על פי החשד מחזיק ברשותו חומר פדופילי.

שוטרים הגיעו למקום הימצאו ותחקרו את החשוד. בתום התחקור עוכב החשוד לתחנת המשטרה להמשך חקירה. במהלך החקירה עלה החשד, כי בנוסף להחזקת חומר פדופילי, ביצע החשוד מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 16. בנוסף נבדק החשד ולפיו, על מנת לשאת חן, התיר לקטינה לנהוג ברכבו, בין היתר בכבישים מהירים.

מעצרו של החשוד הוארך עד יום שישי הקרוב. החקירה נמשכת.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

תגובת אחת.

  1. ברצוני להביע את מורת רוחי מהיתנהלות הרשות המקומית כפר יונה ,אנו דירי עולי הרדום מופקרים,לפורצים ופורעי חוק,ביום 12,7,17,פרצו גנבים לתוך ביתי וגנבו ,כסף,טלפונים,תיקים,בעודנו ישנים חדרו לקוש הקודשים,לתוך חדרי .כאשר היתעוררתי פגשתי את הפורץ מולי הצליח לחמוק,יכל להסתיים אחרת כמו משפחת סלומון ה'יקום דמם,העקבות הובילו לכביש 57,היות ואנו הקו הראשון,שגובל בכביש הארור ,זה נותן לגיתמציה לפורצים ופורעי חוק,שבאים מכביש זה ,היות והמילוט קל,גובים מאיתנו אגרות ביטחון שאייננו,הצעתי היא לחסום את שני המעבריים בצידו הדרומי של כביש 57,כדיי להקשות את פתחי המילוט ,ובמקביל לפטרל רגלי לאורך המעברים,הלו את אגרת השמירה גובים ממני,לסגור את השערים ,ואת המעברים,במקביל לסיום שירת האוטובוסים .בקווים 33.39.40.כיום אנו נמצאים ללא ביטחון ,וחיינו הופקרו ע"הרשות המקומית,לכן אודה לכם שתעלו,את הנושא בפניי הגורמים הרציונלים,ולא לחקות לאסון הבא.

    השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים