מרכז שיטור נפתח בכיכר העצמאות

נקודת שיטור חדשה נפתחה בכיכר העצמאות בנתניה; מהמשטרה נמסר, כי הנקודה נפתחה במסגרת הנגשת שירותי המשטרה לתושבים

מרכז שיטור נפתח בכיכר העצמאות

טקס פתיחת מרכז השיטור בכיכר העצמאות. צילום חטיבת דוברות המשטרה

ביום חמישי האחרון, נפתח מרכז שיטור חדש בכיכר העצמאות 12 בנתניה. מבמשטרה נמסר, כי הקמת מרכז השיטור מהווה שיפור בהנגשת שירותי המשטרה לאזרח וזהו חלק משיטור מבוסס קהילה.

עוד נמסר, כי האזרח הוא הלקוח המרכזי והמשטרה מחוייבת אליו. יש כאן למעשה חיזוק לשותפות אזרח, משטרה, עיריה כאשר סדר העדיפות המשותף הוא טובת האזרח.

חשיבותו של המהלך הוא בעצם כך ששוטרי תחנת נתניה נמצאים בלב ליבו של מקום בו נדרש שירות על מאפייניו המיוחדים כמוקד מפגש ותיירות ועל כן קם הצורך הדחוף בהקמת נקודת השיטור במקום.

טקס הפתיחה התקיים במעמד מפקד מרחב שרון ,תנ"צ שמעון לביא, מפקד משטרת נתניה נצ"מ רונן אבניאלי, ראש העיריה, מרים פיירברג איכר, נבחרי ציבור ותושבים.

ראש העירייה פיירברג איכר, מסרה במהלך טקס הפתיחה, כי "פתיחת מרכז השיטור בכיכר העצמאות החדשה הוא חלק משיפור השירות והנגשתו לתושבי העיר והתיירים הרבים המגיעים לכיכר מדי יום. אני מברכת על שיתוף הפעולה עם משטרת נתניה'.

רס"מ רביב דגה ממשטרת נתניה מונה למפקד מרכז השיטור. הטלפון במרכז השיטור – 09-8781522

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים