מתכוננים לשעת חירום

בפגישה שהתקיימה בין הנהלת עיריית נתניה לראשי פיקוד העורף נמסר, כי העיר נתניה ערוכה היטב לשעת חירום; בפגישה הוצגה ההפעלה העירונית בשעת חירום

מתכוננים לשעת חירום

בנתניה מוכנים לשעת חירום. צילום רן אליהו

ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, קיימה בתחילת השבוע פגישת עבודה עם מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי, על ההיערכות העירונית לשעת חירום.

במסגרת הפגישה הציגו מנכ"ל העירייה אבי בן חמו, ראש מינהל אכיפה ובטחון, אלון אהרון ומנהל אגף חירום ובטחון, יוסי בר, את תפיסת ההפעלה העירונית בשעת חירום.

ראש העירייה התייחסה לחשיבות הקשר ההדוק ורב השנים עם פיקוד העורף. כמו כן ביקשה מאלוף הפיקוד את התערבותו בקידום נושאים חיוניים לשיפור הכנת העיר לחרום, תוך דגש לשיפור חדר מיון תת קרקעי ממוגן לבית החולים "לניאדו".

אלוף הפיקוד מסר, כי העיר נתניה ערוכה היטב לשעת חרום וציין את המשך שיתוף הפעולה להעלאת רף המוכנות העירונית על היבטיו השונים. בנוסף הודיע האלוף כי פיקוד העורף יסייע לעיריית נתניה בתקציב עבור פרויקטים חיוניים לשיפור מוכנות העיר.

עוד נכחו בפגישה מפקדת מחוז דן אל"מ לירון דונל, מפקד היקל"ר אל"מ יורם צלנר , סגן מפקד נפת שרון וקצינים בכירים נוספים.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים