מתקפת חולדות בצפון נתניה – דיירים כלואים בבתים

בשבועות האחרונים פשטו עשרות עכברושים וחולדות על בתים בצפון העיר; הדיירים נאלצים לאטום את בתיהם; הורים חוששים לילדיהם; חבר המועצה יוסי דורון הבטיח לסייע

מתקפת חולדות בצפון נתניה – דיירים כלואים בבתים

מכת עכברושים בצפון נתניה. צילום מאחד הבתים המותקפים

בשבועות האחרונים פשטו עשרות רבות של חולדות ועכברושים על בניינים ברחובות רבי עקיבא, בארי, יצחק שדה וסוקולוב, אולם זמן קצר לאחר מכן התברר, כי תופעת העכברושים והחולדות נרחבת יותר ותושבים מרחובות נוספים ובהם, הולנד, אנטוורפן, קיש, סוקולוב שמעון פרוג, עציון, מוהליבר, ריינס ושרת, התלוננו אף הם על מכת עכברושים וחולדות.

מהתלונות עולה, כי החולדות והעכברושים הגיעו לבתים גם בקומות גבוהות ודיירי בניינים רבים נאלצים, בימים אלה, לאטום את בתיהם בכל שעות היממה.

תושבת אחד הבניינים ברחוב רבי עקיבא בנתניה, סיפרה למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי "כבר שלושה שבועות אנחנו חיים עם חלונות סגורים, אני אפילו לא פותחת חלון לאוורר את הבית. אני גרה בקומה שניה, החולדות מטפסות, נכנסות דרך התריסים ומטיילות בין התריסים לחלונות. גם לקומות העליונות הגיעו החולדות. אני פה עם ילדות קטנות וזה פחד אלוהים. חולדות נושכות ילדים, זה מפחיד. הן כל היום מסתובבות פה, זה כמו סרט אימה".

מספר פעמים פנתה הדיירת למוקד העירוני וביקשה שיטפלו במכת החולדות והעכברושים, אולם לדבריה פעם אחת נענתה, כי הבניין הוא לא שטח ציבורי ולכן לא יטפלו בזה ובפעם נוספת ענו לה, שישלח מדביר, אולם לדבריה החולדות ממשיכות לטייל בכל מקום באין מפריע. גם ברחובות הללו הן מסתובבות בחבורות, באין מפריע וללא חשש: "כל הרחוב פה מגיפה. לא יאומן מה שקורה פה. אני גרה פה ארבע שנים ולא ראיתי דבר כזה בחיים שלי. כל אזור צפון נתניה מלא חולדות ועכברושים בכל מיני גדלים. הם בלהקות פה והם בכל מקום. זה מסוכן וגורם למחלות. העירייה חייבת לעזור לנו, אין לנו דרכים להתמודד עם המכה הזו".

בעקבות תלונות התושבים הרים חבר המועצה, יוסי דורון, את הכפפה והבטיח לסייע. למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין מסר דורון, כי בהמשך לסיור שכבר ביצע בשטח, יבצע סיור נוסף עם בעלי מקצוע וינסה להגיע אל מקור הבעיה ולפתור אותה: "מדובר במשהו תברואתי מהמעלה הראשונה, צריך לטפל בזה, אסור חלילה שילד יינשך. נמצא את המוקדים ונתמקד בהם".

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

5 תגובות

 1. אני חושבת שאם הם היו נפגשים עם עכברושים\ חולדות….היה קצת יותר מלחיץ באיזור הזה…יש הבדל בגודל ובסכנה…עכבר…יערון… בכל מקרה צריך להזהר ולטפל… בדר"כ חתול או שניים עושים יופי עבודה :)

  השב
 2. גם בקרית נורדאו הגיעו מה שלא היה מעולם פשוט מסתובבים ברחובות

  השב
 3. צריך לפנות למומחה מספר 1 בחולדות-רון חולדאי

  השב
 4. רק זה!נראה לך? התיישבתי על האסלה בשירותים פתאום שומע רשרוש של מים חשבתי אולי נזילה.מסתבר שיצא עכבר מתוך הניקוז לאחר שכשוך בג'יפה ופשוט ברח לחדר וכו וכו.זה מלחיץ .זה מפחיד…

  השב
 5. מה אתם מדברים על חולדות העם מישהו יודע כמה שועלים מסתובבים בנתניה שועלים אמיתיים על ארבע ואף אחד לא מתייחס העיקר הארנונה בשמיים נתניה נחשבת לאחת הערים היקרות ביותר תצאו פעם באמצא הלילה ותיראו מה קורה אחר כך נדבר רוב הציבור יושן בעמידה

  השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים