נער נפצע בעינו מנפץ

במהלך משחק בנפצים של מספר נערים אירע פיצוץ של אחד הנפצים ונער נפצע בעינו; שני נערים עוכבו לחקירה; משטרת ישראל מזהירה מפני שימוש בנפצים ובצעצועים מסוכנים

נער נפצע בעינו מנפץ

נפצים (ארכיון). צילום דוברות המשטרה

ביום רביעי השבוע התקבל במשטרה דיווח על נער שנפצע מנפץ באזור השרון. מחקירה ראשונית של המשטרה עלה, כי הנער שיחק עם חבריו בנפצים. במהלך פיצוץ אחד הנפצים, נפגע נער בעינו. הנער הובהל לבית החולים לניאדו לקבלת טיפול רפואי. בבית חולים לניאדו הוכנס הנער לחדר ניתוח, שם נותח ומצבו מוגדר בינוני.

ממשטרת ישראל נמסר, כי בעקבות האירוע עוכבו לחקירה שני קטינים שהיו עם הנער הפצוע. השניים מסרו את גרסתם לאירוע בתחנת המשטרה.

עוד ביקשו במשטרת ישראל להזהיר לקראת פורים מפני משחק בנפצים ובצעצועים מסוכנים ומסרו, כי "משטרת ישראל שבה ומזהירה את הציבור מפני השימוש בצעצועים מסוכנים, נפצים ושאר צעצועים מסוכנים העלולים לגרום נזק קשה בגוף ויש להימנע מלהשתמש בהם".

נודע, כי משטרת ישראל עסוקה בימים האחרונים, בשיתוף עם משרד הכלכלה, בפעילות אכיפה ממוקדת בכל הערים, לאיתור חנויות המחזיקות ומוכרות צעצועים מסוכנים. בקרי הרישוי, ביחד עם נציגי משרד הכלכלה, פועלים לאכיפת איסור המכירה והשימוש בנפצים וצעצועים מסוכנים ועוסקים בחלוקת פלאיירים ופוסטרים המסבירים את הסכנות הטמונות בשימוש בהם.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים