נתניה: איים על חברתו ונדון לשלושה חודשי מאסר על תנאי

עונש המאסר על תנאי התאפשר בעקבות עסקת טיעון בין הצדדים שהובילה להקלה משמעותית בכתב האישום נגד הנאשם

תושב נתניה (47) נדון לשלושה חודשי מאסר על תנאי בגין הטרדה ואיומים על בת זוגו. נגד הנאשם הוגשו ארבעה אישומים חמורים בעבירות אלימות במשפחה – תקיפת בת זוגו, איומים וכן הטרדה טלפונית. אולם בעקבות עסקת טיעון שנעשתה בין פרקליטו של הנאשם, עו"ד גל שר טוב לתביעות, נמחקו מספר אישומים, כתב האישום תוקן והנאשם הואשם רק בעבירות איומים והטרדה באמצעות טלפון.

מכתב האישום המתוקן עולה, כי הרקע למעשים היה רצונה של חברתו לסיים את הקשר הזוגי ביניהם.  בחודש יולי 2013 התקשר הנאשם לחברתו מספר פעמים. משלא ענתה הגיע לביתה, ניתק את ברז המים הראשי ועיקם את ידית הברז. יום לאחר מכן התקשר אליה שוב הנאשם ואיים עליה בפגיעה בגופה.

פרקליטו של הנאשם, עו"ד גל שר טוב, ביקש מבית המשפט לכבד את הסדר הטיעון וציין, כי לאור ראיות הגנה משמעותיות שהוצגו לתביעה תוקן כתב האישום. הנאשם הודה בכתב האישום המתוקן ולקח אחריות על המעשה.

שופט בית משפט השלום בנתניה, גלית ציגלר, קבעה, כי "בנסיבות אלה, ההסדר שהוצג בין הצדדים – הכולל ענישה של מאסר על תנאי וקנס – נראה ראוי ועומד במסגרת תחומי ענישה מקובלים ולפיכך, אכבדו".
בנוסף למאסר על תנאי, גזרה השופטת על הנאשם קנס על סך 1200 שקלים.

עו"ד גל שר טוב

עו"ד גל שר טוב

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים