נתניה: איימו לדקור ושוחררו למעצר בית

אישום: שני אחים מנתניה דרשו מאדם אחר כסף ואיימו לדקור אותו בסכין; בית המשפט נענה לבקשת פרקליטם, עו"ד ג'קי סגרון ושחרר את השניים למעצר בית

נתניה: איימו לדקור ושוחררו למעצר בית

מייצג עו"ד ג'קי סגרון

כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו נגד שני אחים (19 ו-24) תושבי נתניה, בגין איומים תקיפה והחזקת אגרופן או סכין.

מכתב האישום עולה, כי השניים הגיעו בשבוע שעבר לביתו של תושב העיר ודרשו ממנו כסף עבור תיקון האופנוע של אחד האחים. לטענתם לאופנוע נגרם נזק על ידו ועליו לשלם להם 2500 שקלים עבור תיקון הנזק.

האיש סירב לשלם להם, בתגובה דחף אותו האח הבוגר, שלף סכין, הצמיד אותה לצווארו של האיש ואמר לו: אני אדקור אותך", "אתה תשלם". האח הצעיר אמר לו "אני אשרוף לך את הבית".

לאחר התערבות בני משפחתו של האיש עזבו שני הנאשמים את המקום. על פי כתב האישום נמצאו בהמשך שני סכינים, מתחת לרכב, בסמוך לבניין בו התגורר האיש ממנו דרשו את הכסף.

שני הנאשמים קשרו את עצמם לאירוע, אולם הכחישו שאיימו ודחפו את האיש. אחד האחים הודה שהסכינים שנתפסו שייכות לו, לטענתו הוא זרק אותם לפני שהגיע לביתו של האיש. האח השני הכחיש שהסכינים שייכים לו, אולם לאחר מכן טען, שזרק את הסכין, כי פחד שיחשבו שהוא רוצח.

פרקליטם של האחים, עו"ד ג'קי סגרון, ביקש מבית המשפט לשחררם למעצר בית. נציגת התביעות, עו"ד אנה גורלניק,התנגדה לשחרורו של האח המבוגר יותר בטענה, כי חלקו באירוע הוא החלק העיקרי "הוא זה שהצטייד בסכין ולכן אני סבורה שיש להחמיר עמו יותר מאשר עם המשיב 2 ולא לשחררו בשלב התחלתי זה של המשפט".

שופט בית משפט השלום בפתח תקווה, אריאל ברגנר, נענה לבקשתו של עו"ד סגרון ושחרר את הנאשמים למעצר בית, בנפרד.

עו"ד סגרון מסר למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי "בית המשפט פעל באומץ כאשר קיים את ההלכה לפיה אין תיק עבירה, חמור ככל שיהיה, שלא ניתן להורות על שחרור לחלופת מעצר".

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים