נתניה: לוחמי האש התמודדו עם תרחישי אסון

תרגיל אש רחב היקף התקיים היום בנתניה על ידי לוחמי האש; במסגרת התרגיל תורגלו תרחישי אסון רבים ובהם שריפה בגורד שחקים ורעידת אדמה

נתניה: לוחמי האש התמודדו עם תרחישי אסון

לוחמי האש בתרגיל נרחב. צילום דוברות כיבוי אש

לוחמי האש מתחנת כיבוי אש בנתניה ערכו היום תרגיל רחב היקף. בתרגיל נערכו מספר תרחישים, איתם היו צריכים לוחמי האש להתמודד ולתת מענה ופתרונות.

בין התרגילים, תורגל תרחיש של שריפה, שפרצה במרתף תת קרקעי של גורד שחקים, ברחוב אריק לביא 3 בנתניה. השריפה פרצה כתוצאה מרעידת אדמה. כמו כן תורגל תרחיש של שריפת דירה בקומה העשירית. התרגיל לווה באיתור ופינוי לכודים.

פיקוד תחנת כיבוי אש נתניה הכתיר את התרגיל בהצלחה. מכיבוי אש נמסר, כי בתרגיל השתתפו כלל גורמי הפיקוד של תחנת כיבוי אש נתניה וכן שתי משמרות לוחמי אש.

מפקד תחנת כיבוי אש בנתניה, טפסר יצחק שילן, מסר: "הבוקר ערכה תחנה אזורית נתניה תרגיל במתווה של שריפה בבניין גורד שחקים. תרגיל זה הוא חלק מהערכות התחנה לתרחיש קיצון של שריפה במבנה המכיל מאות דיירים. לוחמי האש תירגלו הפעלה של מערכות בטיחות האש של המבנה, חתירה למגע וחילוץ לכודים מהקומות הגבוהות של המבנה. אנחנו רואים בבניה לגובה את אחד האתגרים המרכזיים איתו אנחנו נאלצים להתמודד ותרגיל זה משלים פעולות נוספות שאנחנו כתחנה עורכים כדי למקצע את לוחמי האש בטיפול במתאר מסוג זה".

לוחמי האש שהשתתפו בתרגיל. צילום דוברות כיבוי אש

לוחמי האש שהשתתפו בתרגיל. צילום דוברות כיבוי אש

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים