נתניה: שדד תיק מקשישה ונתפס

צעיר מנתניה שדד תיק מקשישה בת 70 בסמוך לדיור המוגן בו היא מתגוררת; הצעיר בן ה-18 נעצר והודה בחקירתו במיוחס לו

נתניה: שדד תיק מקשישה ונתפס

צילום fotolia

בשבוע שעבר התקבלה במשטרת נתניה קריאה על צעיר שחטף תיק מקשישה כבת 70, ברחוב שמחה ארליך בנתניה. שוטרים שהוזעקו למקום פתחו בחקירה ובסריקות לאיתור החשוד. המקרה אירע בסמוך למבנה הדיור המוגן בו מתגוררת הקשישה, בעת שהקשישה הלכה לכיוון המקום בו היא מתגוררת. הקשישה סיפרה לשוטרים, כי אלמוני הגיח מאחור, חטף את תיקה ונמלט.

עוד סיפרה הקשישה המבוהלת לשוטרים, כי בתיקה היו טלפון נייד, תכשיטים וכסף. השוטרים לקחו את סרטי האבטחה מהמצלמות של בית הדיור המוגן והתברר, כי השוד תועד בהן.

בסרטון שנלקח ממצלמות אבטחה נראה הצעיר לבוש בקפוצ'ון, בצבע ורוד – אדום, הולך מאחורי הקשישה. בשלב מסוים התקרב הצעיר אל הקשישה מאחור, חטף את תיקה ונמלט בריצה מהמקום.

לפני מספר ימים, בעקבות חקירה מאומצת, נעצר תושב העיר בן 18 בחשד ששדד את הקשישה. על פי החשד הספיק הצעיר, החשוד במעשה, למכור את הרכוש שהיה בתיק, אולם נודע, כי הוא השאיר ברשותו את כרטיס הרב קו שלה. בחקירתו הודה הצעיר במיוחס לו. החקירה נמשכת.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים