נתניה: שוד אלים בחנות תכשיטים

חנות תכשיטים במרכז נתניה נשדדה בערב יום חמישי על ידי שלושה אלמונים; החשודים הכו את המוכר בחנות, לקחו תכשיטים ונמלטו מהמקום; המשטרה פתחה בחקירה

נתניה: שוד אלים בחנות תכשיטים

צילום fotolia

בשעות הערב של יום חמישי –  היום האחרון של  שנת 2015, אירע שוד אלים בחנות תכשיטים במרכז נתניה. לחנות נכנסו שלושה אלמונים, הכו את המוכר בחנות ולקחו מהמקום תכשיטים. נודע, כי המוכר נפצע קלות ולא היה צורך לפנות אותו לבית חולים.

עד ראיה סיפר למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי הבחין בשלושה גברים חסונים נכנסים לחנות כששמע לפתע יריות: "בהתחלה חשבתי שזה פיגוע, אבל ראיתי את הביריונים האלה בתוך חנות התכשיטים, הם הכו עם מוט ברזל את הבחור שהיה בחנות. הם נתנו לו מכה אדירה במצח, לקחו תכשיטים וברחו משם עם תיק מלא".

עד הראיה סיפר, כי זו אינה הפעם הראשונה ששודדים את חנות התכשיטים. לדבריו לפני זמן מה נכנס אדם לחנות, לקח מגש תכשיטים מהתצוגה והחל להימלט. עד הראיה ידע לספר, כי בדרכו החוצה נפלו התכשיטים מהמגש והאלמוני נמלט ללא שלל.

משטרת נתניה פתחה בחקירה לבדיקת נסיבות המקרה. כמו כן לקחו החוקרים את סרטי הצילום מהמצלמות במקום.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים