נתניה: שוטר נדקר, הדוקר נורה ונוטרל

שוטר נדקר ברחוב הרצל במרכז נתניה; הדוקר נוטרל; המשטרה בודקת האם הרקע פלילי או לאומני; מצבו של השוטר קל, מצבו של הדוקר בינוני

נתניה: שוטר נדקר, הדוקר נורה ונוטרל

רחוב הרצל לאחר נטרול הדוקר. צילום איציק בן שושן

בבוקר יום שלישי התקבלה במשטרה ובמד"א הודעה על דקירה שאירעה ברחוב הרצל במרכז העיר נתניה. מבדיקה עולה, כי אלמוני דקר שוטר. הדוקר נורה ונוטרל.

מהמשטרה נמסר, כי השוטר נדקר בפלג גופו העליון. ממד"א נמסר, כי בשעה 10:44, נמסר למד"א מרחב שרון על גבר שנדקר ברחוב הרצל בנתניה. מדיווח ראשוני בלבד, חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לגבר עם פצע דקירה, מצבו קל. בנוסף נמסר ממד"א, כי מצבו של הדוקר שנוטרל בינוני.

בנוסף נמסר ממד"א, כי חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית חולים לניאדו צעיר כבן 26 במצב קל, בהכרה מלאה, עם פצע דקירה בצוואר. גם הדוקר שנורה ונוטרל מטופל על ידי צוותי מד"א.

פראמדיק מד"א, יקי חג'אג' סיפר: "כשהגענו ראינו צעיר כבן 26 בהכרה מלאה מתהלך כשהוא סובל מפצע דקירה בצוואר. ערכנו לו בדיקה רפואית מהירה והענקנו לו טיפול רפואי ראשוני במקום, שכלל עצירת דימום וחבישה, ופינינו אותו להמשך טיפול רפואי בבית חולים כשמצבו מוגדר קל. על המדרכה סמוך שכב הדוקר עם פציעה בפלג גופו העליון ולאחר טיפול פינינו אותו לבית חולים".

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים