נתניה: 73 אחוזים הביעו אמון ברשות המקומית

מסקר חברתי לשנת 2015 עולה, כי העיר נתניה נמצאת בין הערים המובילות באמון הציבור בעירייה; עוד עולה מהסקר, כי רק 53 אחוזים הביעו אמון במשטרה

נתניה: 73 אחוזים הביעו אמון ברשות המקומית

בניין עיריית נתניה. צילום רן אליהו

העיר נתניה ממוקמת גבוה, בין הערים המובילות בהן אחוז גבוה הביע אמון ברשות המקומית בתחומה. מסקר חברתי של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, לשנת 2015, עולה, כי במקום הראשון נמצאת העיר באר שבע עם 75 אחוזים שהביעו אמון בעירייה ולאחריה נתניה וראשון לציון עם 73 אחוזים שהביעו אמון במידה רבה, או במידה מסויימת, בעירייה שבתחומן. הסקר נערך בקרב בני 20 ומעלה.

מנתוני הסקר עולה, כי צה"ל מוביל באמון בקרב הציבור ו-82 אחוזים הביעו אמון בו. עוד עולה מהסקר, כי בתחתית הנתונים, רק 53 אחוזים מכלל הציבור בארץ הביע אמון במשטרה, 40 אחוזים בלבד הביעו אמון בממשלה, רק 38 אחוזים נתנו אמון בכנסת ישראל ו-22 אחוזים הביעו אמון במפלגות.

נתון מדאיג נגע באפליה שחשים מגדרים רבים בקרב האוכלוסיה. מהסקר עולה, כי 31 אחוזים מקרב הציבור בישראל חשו מופלים בשנה האחרונה, על רקע גיל, לאום, מוצא, עדה, דת-אמונה, מין, נטיה מינית או מוגבלות פיזית או נפשית.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים