דלג על המודעה

נתפס נוסע במהירות מופרזת וישלם קנס בלבד

צעיר תושב האזור אשר נתפס נוהג בדרך עירונית במהירות של מעל 100 קמ"ש נדון לקנס ולפסילה על תנאי; זאת בעקבות הסדר טיעון שנעשה בין הצדדים

נתפס נוסע במהירות מופרזת וישלם קנס בלבד

מייצג עו"ד יצחק אבישר

צעיר בן 30, תושב האזור, נדון לקנס בסך 1300 שקלים וכן חודש פסילת רישיון על תנאי, בגין נהיגה במהירות מופרזת.

נגד הצעיר הוגשו שני כתבי אישום לאחר שנתפס פעמיים נוהג במהירות של מעל 100 קמ"ש בדרך עירונית, בה מותר לנהוג במהירות 60 קמ"ש.

פרקליטו של הצעיר, עו"ד יצחק אבישר טען בבית המשפט, כי המצלמה בה צולם הנאשם לא היתה בשימוש נכון. עוד טען, כי על בית המשפט לתקן את סעיף המהירות ל-98 קמ"ש במקום 108 קמ"ש בה הואשם. כמו כן ביקש עו"ד אבישר מבית המשפט לבטל את פסילת הרישיון לשלושה חודשים ולגזור על הצעיר פסילת רישיון על תנאי.

בעקבות הסדר טיעון שהגיעו אליו הצדדים, תוקן כתב האישום וסעיף המהירות הורד ל-98 קמ"ש. בית המשפט קיבל את הסדר הטיעון וכאמור גזר על הצעיר חודש פסילת רישיון על תנאי וקנס בסך 1300 שקלים.

עו"ד אבישר מסר למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי בית המשפט קיבל את טיעוניו בדבר ליקויים בראיות. עקב כך הסכימה המדינה לתקן את כתב האישום בשני הדוחות ל-98 קמ"ש, לפסילה על תנאי ולקנס.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים