סוכלה הברחת ביצים ובשר לישראל

מפקחי משרד החקלאות סיכלו הברחת ביצים ובשר בקר באזור טול כרם הסמוכה לנתניה; בעקבות תגבור כוחות הביטחון חלה ירידה בניסיונות להבריח מזון משטחי הרשות הפלשתינית

סוכלה הברחת ביצים ובשר לישראל

צילום פוטוליה

מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות של משרד החקלאות ופיתוח הכפר, חשפו לפני מספר ימים, בקו התפר של גזרת טול כרם, הסמוכה לנתניה, ניסיון הברחה של נהג פלסטינאי אשר נהג בטרקטור עם עגלה.

הרכב נעצר לבדיקה. במהלך הבדיקה גילו המפקחים, כי לעגלה, שהיתה מחוברת לטרקטור, דופן כפול. בתוך הדופן הוחבאו בשר וביצים בכמות של כ- 500 ביצים ו- 100 ק"ג בשר בקר.

ממשרד החקלאות נמסר, כי מדובר בהברחה ראשונה אי פעם שתפסו מפקחי המשרד בטרקטור. עם הגעת צוות החקירה, נהג הטרקטור לקה בליבו והועבר לקבלת טיפול בבית החולים בטול כרם. הטרקטור עם מוצרי המזון נגרר על ידי המפקחים. נמסר, כי  לאחר מספר בדיקות יועברו המוצרים להשמדה.

רואי קליגר, מנהל היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות במשרד החקלאות, מסר: "המצב הביטחוני הלא פשוט מגלם בצדו גם ירידה במספר ניסיונות ההברחה לאור תגבור האכיפה לאורך קו התפר. יחד עם זאת, מפקחי היחידה עובדים לילות כימים במטרה לשמור על בריאות התושבים, לחזק את האכיפה ולוודא כי מקור התוצרת החקלאית המועברת לישראל נמצא תחת פיקוח".

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים