עבודות שירות למנהלת מעון שמעלה בכספים

בית המשפט אישר את הסדר הטיעון שנערך בין הצדדים וגזר על הנאשמת שישה חודשי מאסר בפועל שירוצו בעבודות שירות בנתניה; הנאשמת הודתה בעבירות מרמה וזיוף שיוחסו לה בכתב האישום המתוקן

בית משפט השלום בחיפה גזר על תושבת אחד מיישובי האזור, שישה חודשי עבודות שירות בגין קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, זיוף, שימוש במסמך מזוייף, רישום כוזב, מרמה והפרת אמונים. מכתב האישום עולה, כי הצעירה עברה את העבירות נגד תנועת נעמ"ת, בה הועסקה כמנהלת מעון לילדים. כתב האישום המקורי ייחס לנאשמת גנבה של יותר מ-200 אלף שקלים מארגון נעמ"ת.

את עבודות השירות תרצה הנאשמת בעמותת בעמותה לשיקום תעסוקתי בנתניה. כמו כן, במסגרת הסדר הטיעון הוסכם, כי סכום המעילה, שהוחזר על ידי הנאשמת, בסך של 94,766 שקלים יועבר לחשבון נעמ"ת, כאשר כספי הפיצויים בסכום של 90,380.24 שקלים אשר נזקפו לזכותה, בקרן הפנסיה, יועברו אף הם לידי נעמ"ת.

בנוסף לעבודות שירות דנה סגנית נשיא בית משפט השלום בחיפה, אורית קנטור, את הנאשמת לשנת מאסר על תנאי, צו מבחן לשנה וקנס בסך 8000 שקלים.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים