עצורים בקטטה המונית בפארק המים שפיים

ארבעה צעירים מג'סר א זרקא נעצרו בשבת בעקבות קטטה המונית שפרצה בפארק המים שפיים; בנוסף על פי החשד תקפו החשודים שוטרים; המשטרה-לא נאפשר פגיעה במרקם החיים התקין

עצורים בקטטה המונית בפארק המים שפיים

צילום פוטוליה

ארבעה תושבי ג'סר-א-זרקא נעצרו במהלך השבת בעקבות חשד להתפרעות וקטטה שפרצה בפארק המים שפיים. במשטרת ישראל התקבלה בקשה לסיוע בעקבות התקהלות, התפרעות והפרת הסדר הציבורי בידי כ-50 צעירים, אשר הגיעו לפארק המים שפיים.

למקום הוזעקו כוחות משטרה, אשר הבחינו בעשרות הצעירים מתפרעים במקום. במהלך ההשתלטות על הצעירים המתפרעים הותקפו שוטרים.

בבוקר יום ראשון הובאו שלושה מהחשודים לבית משפט השלום בפתח תקווה לצורך הארכת מעצרם. המשטרה ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרם בשלושה ימים.

במהלך הדיון על הארכת מעצרם מסר נציג המשטרה, כי אחד החשודים תקף שוטרים ודחף אותם. חשוד נוסף קילל את השוטרים, דחף אותם וזרק לעברם כסאות. חשוד נוסף זרק אף הוא על השוטרים כסאות. בנוסף כשאחד השוטרים ביקש לעכב אותו, הוא רץ לתוך הבריכה ואמר לשוטר שיבוא להוציא אותו מהמים. החשודים הכחישו מעורבותם באירוע ההמוני.

שופטת בית משפט השלום בפתח תקווה הציעה לצדדים להאריך את מעצרם של החשודים ביום אחד. פרקליטתם של החשודים ונציג המשטרה קיבלו את הצעתה.

ממשטרת ישראל נמסר, כי משטרת ישראל לא תאפשר פגיעה במרקם החיים התקין של אלו המבקשים לנפוש ולבלות, תוך הפרת הסדר הציבורי ותקיפת שוטרים.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים