פיירברג-איכר גינתה את תקיפת הערבים

ראש עיריית נתניה גינתה הבוקר את האירוע בו הותקפו שני ערבים בכיכר העצמאות בנתניה; פיירברג מסרה כי היא רואה בחומרה התנהלות האזרחים שתקפו וקראה לסובלנות

פיירברג-איכר גינתה את תקיפת הערבים

ראש העיר נתניה מרים פיירברג-איכר. צילום רן אליהו

ביום חמישי בשעות הערב הותקפו בכיכר העצמאות שני ערבים ישראלים על ידי אספסוף זועם, תוך קריאות "מוות לערבים". בין השאר נזרקו עליהם כסאות, קיללו אותם ובעטו בהם במשך דקות ארוכות. למקום הוזעקו ניידות רבות של משטרת נתניה, אשר פתחה בחקירה.

בעקבות המקרה גינתה ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, את האירוע ומסרה, כי היא רואה בחומרה את התנהלותם של האזרחים שתקפו בעירה ערבים ישראלים, על לא עוול בכפם: "העיר נתניה מאופיינת בערכי סובלנות ומחבקת כל מי שבא בשעריה, אני קוראת לציבור לנהוג באיפוק. לא נאפשר לקומץ של פורעים להעכיר ולפגוע במרקם היחסים העדין הקיים בין יהודים ללא יהודים בעיר נתניה".

פיירברג-איכר הוסיפה, כי "שוחחתי עם ממלא מקום מפקד תחנת המשטרה שהבטיח לי שהמשטרה תעשה הכל כדי לעצור את המתפרעים ולהעמידם לדין. אזמן את האזרחים שהוכו ללשכתי".

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים