ראש עיריית נתניה: לא אתמודד לכנסת – מחויבת לתושבי העיר

יומיים לאחר ששמה הוזכר כמועמדת מוצנחת ברשימת הליכוד לכנסת, הודיעה פיירברג-איכר כי היא מעדיפה את נתניה

"מחמיאה לי העובדה שראש הממשלה מאמין בי וביכולותיי לתרום למדינה, אך אני מחויבת לתושבי נתניה שרק לפני שנה בחרו בי להנהיג את העיר בפעם הרביעית, ורואה בתפקידי שליחות"- כך מסרה ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר בהודעה רשמית – זאת על רקע הידיעות התקשורתיות מהן עולה, כי בסביבת ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בוחנים האפשרות לשילובה של פיירברג-איכר ברשימת הליכוד לכנסת. 

במוצאי שבת נחשף באתר "מעריב", כי בסביבת ראש הממשלה נתניהו בוחנים הצנחתן של שתי נשים במקומות ריאלים אשר שוריינו לבחירת ראש הממשלה. זאת על רקע העובדה, כי ברשימת הליכוד רק אישה אחת בעשירייה הראשונה וכך גם בעשירייה השנייה. בין השמות שהוזכרו בלט שמה של פיירברג-איכר, המזוהה גם ברמה הארצית עם תנועת הליכוד. ביום שני, כאמור, הוציאה פיירברג-איכר הודעה רשמית, בה הודיעה כי בכוונתה להישאר בתפקידה כראש עיר. אין זו הפעם הראשונה בה מוזכר שמה של פיירברג-איכר בהקשר פוליטי-ארצי. עם הקמת תנועת קדימה על-ידי ראש הממשלה המנוח, אריאל שרון, הוצע לפיירברג איכר מקום בשביעייה הראשונה. כך גם היה שנתיים לאחר מכן, שהוצע לפיירברג מקום משוריין בעשירייה הראשונה של הליכוד. 

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

תגובת אחת.

  1. מרים טובה לנתניה וטוב שהיא נשארת בנתניה

    השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים