רצח שי שירזי: הוארך בשנית מעצרו של מיכאל לוי

בית המשפט האריך פעם נוספת את מיכאל לוי אשר נעצר לפי כשבועיים בחשד למעורבות ברצח שי שירזי; לוי מכחיש את העבירות המיוחסות לו

רצח שי שירזי: הוארך בשנית מעצרו של מיכאל לוי

שי שירזי. מתוך האינסטגרם

שופט בית משפט השלום בראשון לציון, אביב שרון, האריך את מעצרו של מיכאל לוי, תושב נתניה בן 29, בתשעה ימים. השופט נענה חלקית לבקשת המשטרה, אשר ביקשה להאריך את מעצרו ל-15 ימים.

לוי נעצר לפני כשבועיים בחשד למעורבות ברצח שי שירזי. מתוך הדיון על הארכת מעצרו נודע, כי לוי שמר על זכות השתיקה במהלך חקירתו וכי החשד שהיה קיים נגדו בהארכת המעצר הראשונה, התחזק לכאורה. לוי, באמצעות פרקליטיו, ממשיך להכחיש את העבירות המיוחסות לו.

עוד נודע מדברי השופט, כי המשטרה טרם הטיחה בלוי את הראיות המרכזיות שיש בידיה: "המשטרה, משיקולי חקירה מובנים, טרם הטיחה בחשוד את הראיות המרכזיות שבידיה, כולל ראיות פורנזיות ואני מקבל את עמדת ב"כ המבקשת, כי לעת הזו ומשיקולי חקירה, טרם בשלה העת לעשות כן".

למרות זאת הורה השופט לקדם את החקירה ולקראת הדיון הבא להטיח בחשוד את עיקרי חומרי הראיות שהצטברו בעניינו: "בהחלטה זו לקחתי בחשבון מצד אחד את הצורך בהמשך החקירה, שמדובר בעבירה חמורה ביותר, ומאידך, את הפיקוח שעל בית המשפט לפקח על החקירה, על מנת לבחון את התקדמותה ואת הצטברות הראיות מהארכת מעצר אחת לשנייה".

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים