רשות המיסים: 11 אחוז מהעסקים לא רשמו הכנסות כדין

פקחי רשות המיסים ערכו השבוע מבצע ביקורת בנתניה והסביבה; בעל חברת אבטחה שלא רשם 490 אלף שקלים אמר - רואה החשבון אמר לי להקפיד יותר

רשות המיסים: 11 אחוז מהעסקים לא רשמו הכנסות כדין

בית מס הכנסה בנתניה. צילום רן אליהו

רשות המסים ערכה השבוע מבצע ביקורת בנתניה ובסביבה. במסגרת המבצע, שנוהל על ידי פקיד שומה נתניה, התקיימו 196 ביקורות בעסקים ממגוון תחומים. הידיעה אודות הביקורת של פקחי רשות המיסים פשטה בין בתי העסק בנתניה כאש בשדה קוצים, אולם למרות זאת כ-11% מבתי העסק שנבדקו לא רשמו הכנסות כדין.

מרשות המיסים נמסר, כי בביקורת שנערכה במשרדי חברה לאבטחה בנתניה נמצא, כי מספר העברות בנקאיות בסכום כולל של כ- 490,000 שקלים לא נרשמו בספרי העסק. בעלה החברה טען "רואה החשבון אמר לי להקפיד יותר".

בחנות לכלי עבודה וגינון באחד מהכפרים באזור גילו המבקרים כי ארבעה צ'קים בסכום כולל של כ- 130,000 שקלים לא נרשמו בספרים. בעל החנות הסביר: "אתמול היה פה הרואה חשבון, ביקשתי ממנו להוציא קבלות אבל הוא מיהר".

אצל רופא שיניים מנתניה נמצאו על ידי המבקרים הכנסות לא רשומות של כ- 16,000 שקלים ובנוסף הכנסות של כ- 38,000 שקלים, שנתקבלו בגין חדר שהוא משכיר במרפאתו. הרופא טען בפני פקחי רשות המיסים, כי "אני רושם בעת הפירעון".

כתבות אחרונות של מערכת נתניה און ליין (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים