שירותי הדואר בכפר יונה יורחבו

שירות לתושבי כפר יונה; סניף הדואר המקומי יתרחב וכן יפתח בהמשך סניף דואר בקניון כפר יונה; את הדברים מסר דני גולדשטיין, מנכל דואר ישראל, בהמשך לביקורו של שר התקשורת, איוב קרא בכפר יונה

שירותי הדואר בכפר יונה יורחבו

מרחיבים את שירותי הדואר בכפר יונה. צילום עיריית כפר יונה

דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, התחייב להרחיב את סניף הדואר המקומי ולפתוח סניף דואר נוסף בקניון כפר יונה. את הדברים אמר בתום ביקור מקצועי שקיים.

בביקור המקצועי, בהמשך לביקורו של שר התקשורת, איוב קרא, בו התחייב האחרון לקדם פתיחת סניף דואר נוסף בעיר, הציגו ראש עיריית כפר יונה, אפי דרעי, ומנהלת הסניף המקומי, שרונה גבאי, נתונים המצביעים על מצוקת שירותי הדואר בעיר ועל צפי אכלוס תושבים נוספים.

במסגרת ההחלטות שהתקבלו הוחלט על הרחבת סניף הדואר הקיים, זאת כפתרון זמני לשנתיים הקרובות, הקמת סניף דואר נוסף בקניון כפר יונה במהלך השנתיים הקרובות, וכן העתקת מרכז החלוקה ממגרש החנייה בעמל למגרש החנייה החדש שהוכשר על-ידי העירייה מעבר לכביש. מהלך זה, כך לדברי גולדשטיין, נועד לאפשר גישה נוחה יותר למרכז החלוקה ולמנוע עומסי תנועה טבעיים במקום הנוכחי – המשמש את בית הספר.

דרעי מסר, כי "הרחבה זמנית של סניף הדואר הקיים ופתיחת סניף דואר נוסף בעיר, הם בשורות של ממש עבור תושבי כפר יונה, הצורכים את שרותי הדואר בעיר כמעט על בסיס יומי.  אנו שמחים כי לאחר עמל של שנים ופגישות רבות עם גורמים בכירים במשרדי הממשלה, הצלחנו להביא לעיר פתרונות של ממש בנושאים של תשתיות תחבורה ודרכי גישה לעיר, מסחר ותעסוקה וכעת שרותי דואר. אנו נמשיך לפעול לשיפור איכות השרותים העירוניים לרווחתם של כל התושבים"

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים