תביעה: דרש מאשתו מין בשלישיה

בית הדין הרבני באזור יאלץ להכריע בתביעה שהוגשה על ידי אישה שטענה, כי בעלה דרש ממנה לצרף אליהם למיטה אישה נוספת; בתביעה טענה, כי הבעל הביא נערת ליווי למיטתם; הבעל עתר לשלום בית

תביעה: דרש מאשתו מין בשלישיה

מייצגת עו"ד ענבר לב

לבית הדין הרבני באזור הוגשה לאחרונה תביעה של אישה לקבלת גט בטענה, כי בעלה סירב לשכב איתה, אלא אם תצטרף אליהם אישה נוספת.

פרקליטתה של האישה, עו"ד ענבר לב, סיפרה, כי האהבה בין בני הזוג, בשנות הארבעים לחייהם, דעכה עם השנים. בשלב מסוים הודיע הבעל לאישה שהוא לא מעוניין לבגוד בה, אך דרש שתצטרף אליהם צלע שלישית נשית – וכך ירעננו את יחסיהם וישמרו על הזוגיות והתא המשפחתי.

האישה טענה, כי היא נרתעה מהצעה, אך בשלב מסוים, הסכימה, כיוון שחששה לאבד את בעלה. עוד לדבריה, הבעל הביא בשתי פעמים שונות, שתי נשים צעירות ונאות, שהצטרפו למיטתם. הוא סירב לומר לאישה היכן פגש בהן וכיצד שכנע אותן להצטרף למיטת בני הזוג.

מהתביעה עולה, כי האישה הופתעה מאד לגלות, לאחר שחיטטה ברישום השיחות היוצאות במכשיר הנייד של הגבר, כי הוא הזמין את הבחורה שהתארחה במיטתם ממשרד לנערות ליווי, וכי למעשה, האישה אירחה בביתה ובמיטתה זונה – בכך נחשפה, לדבריה, לסכנת הידבקות במחלות מין.

עו"ד לב הוסיפה, כי האישה התעמתה עם בעלה, אך הבעל הגיב באדישות, ואמר לה, שנערות הליווי הרבה פחות מסוכנות מנשים תל אביביות ממוצעות, "בגלל שהן שומרות על עצמן כל הזמן".

לטענת האישה, לאחר שסודו של הבעל התגלה, סירב לקיים עמה יחסי מין עם והתנה את הדבר בכך שיצרפו שוב נערת ליווי, דרישה, שלדברי האישה, פגעה בה קשות.

בתביעה דורשת האישה מבית הדין הרבני שיכפה גט על הבעל ויחייב אותו בתשלום הכתובה, על סך למעלה מחצי מיליון שקלים. הבעל מצידו עתר לשלום בית.

בימים אלה אמור בית הדין הרבני להכריע האם מעשיו ודרישותיו של הגבר מצדיקות החלטה של חיוב בגט, או האם להיעתר לבקשתו לשלום בית עם אשתו.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים