דלג על המודעה

תקפו נהג מונית, שדדו את המונית ופגעו בהולכת רגל

שני נערים בני 16 מנתניה נעצרו הבוקר בחשד שתקפו נהג מונית, באמצעות בקבוק, שדדו את המונית ותוך כדי נסיעה פגעו בהולכת רגל; החקירה נמשכת

תקפו נהג מונית, שדדו את המונית ופגעו בהולכת רגל

צילום fotolia

בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון, התקבלה במשטרת נתניה, קריאה לעזרה מנהג מונית. נהג המונית סיפר לשוטרים, כי הסיע מספר צעירים מאזור התעשיה הישן בנתניה. לדבריו הצעירים היו בגילופין ובמהלך הנסיעה הנחית אחד מהם מהלומה על ראשו באמצעות בקבוק. בהמשך הורידו הצעירים את נהג המונית מהמונית בכוח, לקחו את המונית ונמלטו.

שוטרי משטרת נתניה יצאו לפגוש את נהג המונית. בדרכם אליו קיבלו השוטרים דיווח על תאונת דרכים, שאירעה ברחוב נחום, בשכונת דורה בנתניה. בבדיקה התברר, כי מונית סטתה מנתיב נסיעתה, עלתה על המדרכה ופגעה בהולכת הרגל.

השוטרים חשדו, כי מדובר במונית שנגנבה זמן קצר קודם לכן, תוך תקיפת נהגה. הם הגיעו מיד למקום התאונה ועצרו שני נערים בני 16 החשודים במעשה. הולכת הרגל, שנפצעה באורח קל, פונתה לקבלת טיפול רפואי. החקירה נמשכת.

הולכת הרגל נפצעה קל ופונתה לבית חולים לקבלת טיפול רפואי.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מאמרים נוספים